Дзеркало з LED підсвічуванням 500х800 мм для ванної кімнати (Т0010)
- В наявності
- Код: Д1
2 484 ₴
Дзеркало з підсвічуванням для ванної кімнати.
У виробництві дзеркал використовується якісне армоване скло, яке відрізняється міцністю та довговічністю. А підсвічування EURO LED із ресурсом безперервного функціонування до 50 тис. годин надає виробам додаткової практичності.
Розміри: ширина 500 мм, висота 800 мм, товщина 30 мм або 20 мм.
Гарантія: 12 місяців
Комплектація: дзеркало, трансформатор (для підключення до мережі 220 W)
LED підсвічування потужністю 9,6Вт
Каркас: виготовлений з вологостійкого ламінованого МДФ або ПВХ
Інформація щодо доставки: дзеркало відправляємо тільки перевізником "Нова пошта". Вартість доставки приблизно 300-350 грн. Так як дзеркало упаковується в дерев'яні обрешітки, щоб не пошкодилося під час перевезення. Доставка дзеркала лише на вантажне відділення (тобто відділення Нової пошти без обмежень за вагою).
Способи оплати: за передоплатою 20% - це гарантійний платіж, який необхідно внести, як підтвердження серйозності Вашого замовлення Детальніше: https://vanna-zp.com.ua/delivery_info або повна оплата на картку Приватбанку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | пряме |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
- Ціна: 2 484 ₴










