Дзеркало з LED підсвічуванням 600x800 мм для ванної кімнати (Т0020)
- В наявності 1 од.
- Код: 2
2 634 ₴
Дзеркало з LED підсвічуванням для ванної кімнати.
У виготовленні дзеркала використовують якісне армоване скло, яке вирізняється міцністю та довговічністю. А підсвічування EURO LED з ресурсом безперервного функціонування до 50 тис. годин надає виробам додаткової практичності.
Розміри: ширина 600 мм, висота 800 мм, товщина 30 мм або 20 мм
Гарантія: 12 місяців
Комплектація: дзеркало, трансформатор( з’ єднання з мережею 220 W)
LED підсвічування потужністю 9,6Вт
Каркас: Виготовлення з влагостійкого ламінованого МДФ або ПВХ
Інформація про доставку: Відсилання дзеркала тільки "Нова пошта". Ціна доставки приблизно 300-350 грн. Тому що дзеркало впаковується в дерев’яну обвіску, щоб не пошкодити під час перевезення. Доставка дзеркала лише на вантажне відділення (тобто відділення Нової пошти без обмеження ваги).
Методи оплати: по передоплаті 20% - це гарантійний платіж, який необхідно внести, як підтвердження серйозності вашого замовлення Докладніші відомості: https://vanna-zp.com.ua/delivery_info або повний оплата на карту Приватбанка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | пряме |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
- Ціна: 2 634 ₴










